Visas kategorijas

Uzņēmuma jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Uzņēmuma jaunumi

EPT Pak zīmogs - pielāgotas maisiņu aizzīmogošanas lentes ražotājs plastmasas maisiņiem, papīra aploksnēm, kartona kārbām, kastēm

Laiks: 2023-10-25 Rezultāti: 45

2005. gadā EPT Pak Seal tika dibināts Šanhajā, lai ražotu maisu aizzīmogošanas lenti. Tas ietver pastāvīgu maisa blīvējuma lenti, atkārtoti noslēdzamu maisa blīvējuma lenti, nolaižamo starpliku, kā arī OEM.

1. attēls

2. attēls


2019. gadā mēs izveidojām jaunu līniju drošības lentei, viltojuma noteikšanas lentei, tukšuma lentei, kas varētu labāk aizsargāt iepakojumu. Kad iepakojums tiks atvērts pēc aizzīmogošanas, tiks parādīts uzraksts “VOID OPEN”.

3. attēls

2022. gadā mēs turpinām ieviest jaunu preci — noplēšamā lente ar BOPP iepakošanas lenti, kas ļauj viegli atvērt kastīti, kā parasti nav nepieciešams nazis.

4. attēls

2023. gadā šeit būs vēl viena jauna prece – pret viltojumiem drošs Estape, kas labāk aizsargā dzērienu, kastītes kūku un citus piegādes iepakojumus.

5. attēls

6. attēls


EPT Pak Seal daudzus gadus ir cieši iesaistīts iepakojuma nozarē un ir uzkrājis bagātīgu produktu un eksporta pieredzi. Mums ir gandrīz 20 gadu pieredze, lai jūs varētu saņemt provizorisku risinājumu 48 stundu laikā pēc problēmas parādīšanās. Pateicoties mūsu pilnīgai ražošanas procesa sistēmai, 99% pasūtījumu var nosūtīt savlaicīgi, kā mēs apstiprinājām. Sadarbojoties ar klientiem vairāk nekā 80 valstīs un apgabalos, mēs esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi un varam nodrošināt jums zināmu nodokļu samazinājumu un muitošanu, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs, Meksikā, Brazīlijā, Spānijā, Francijā, Apvienotajā Karalistē, un Itālija, Krievija, Japāna, Dienvidkoreja, Vjetnama, Čīle, Argentīna, Austrālija, Jaunzēlande, Saūda Arābija, Ukraina, Beļģija un Izraēla, Apvienotie Arābu Emirāti, Malaizija un citas valstis.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par maisiņu aizzīmogošanas lenti, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums.
www.eptpakseal.com

Mediji Kontakti
Uzņēmuma nosaukums: EPT Pak seal Co.,Ltd.
E-pasts: [e-pasts aizsargāts]
WhatsApp: +86-139 1797 2437
Valsts: Ķīna

Lasīt vairāk: https://www.eptpakseal.com


Iepriekšējais: neviens

Nākamais: neviens